Ana SayfaGÜBRETAŞ?ın Türkiye faaliyetlerinde toplam net satış tutarı 4 milyar 966 milyon TL olarak gerçekleşti [FNC-NEWS]----

GÜBRETAŞ?ın Türkiye faaliyetlerinde toplam net satış tutarı 4 milyar 966 milyon TL olarak gerçekleşti [FNC-NEWS]

11 Kasım 2021 - 15:38 borsagundem.com


Tarımda verimlilik ve kaliteyi artırmaya yönelik ürün ve hizmetleriyle bitki besleme sektörünün öncü şirketi olan GÜBRETAŞ, üçüncü çeyrek faaliyetleriyle ilgili finansal sonuçlarını Kamuyu Aydınlatma Platformu?nda (KAP) açıkladı. Sürdürülebilir tarımsal ilk yarısında gösterdiği yüksede sürdürdü.
Özellikle üretimrdi. Geçen yılın aynı dönemine artış sağlandı. Katı gübre sar 966 milyon TL olarak gerçekl katkısıyla konsolide net satıTL olarak gerçekleşti.
?Ülke yıllık öncü bir kurum?
GÜBREtkili bir şekilde kullanılmasıeyiz. Bu bilinçle üreticilerimkarşı tüm imkanlarımızı seferblkemizde görüldüğü ilk dönemdeinciyle her alanda sürdürülebialıyoruz. Çalışma ortamlarınınandartlarımız çerçevesinde kesfadelerini kullandı.
GÜBRETAŞ ürün çeşitliliği ve maliyet osal üretim tarafında üreticilerübemiz, yeni durumlara kolayca adapte olabilme ve güçlü çözüm üretme kabiliyetimizi güçlendiriyor. Dünya piyasalarını, hammadde ve emtia hareketleriyle ilgili gelişmeleri yakından takip eden ekibimizle, özellikle salgın dönemi ve sonrasında oluşan belirsizlik ve olumsuzlukları etkili bir şekilde yö
-Foreks Haber Merkezi-