Ana SayfaMİA Teknoloji CEO'su Beltekin: Mikromobilite yalnızca ulaşım şeklimizi değiştirmeyecek geleceğin dünyasını, ekonomisini ve sosyal hayatını da şekillendirecek-Dünya [FNC-NEWS]----

MİA Teknoloji CEO'su Beltekin: Mikromobilite yalnızca ulaşım şeklimizi değiştirmeyecek geleceğin dünyasını, ekonomisini ve sosyal hayatını da şekillendirecek-Dünya [FNC-NEWS]

29 Eylül 2022 - 07:11 borsagundem.com


Türkiye?deki mikromobilite pazarının büyümesini sürdüreceğini belirten MİA Teknoloji CEO?su Gökhan Beltekin ?Mikromobilite yalnızca ulaşım şeklimizi değiştirmeyecek geleceğin dünyasını, ekonomisini ve sosyal hayatını da şekillendirecek? dedi.
Dünya'dan Mehmet Kaya'nın haberine göre, MİA Teknoloji Türkiye?nin ilk elektrikli bisiklet paylaşım platformunu kurmaya hazırlandığını açıkladı. 
Girişimlerine yönelik bilgi veren Beltekin, ilk istasyonu Ankara?da kuracaklarını ve Türkiye geneline yaygınlaşmayı hedeflediklerini bildirdi. Kent içerisindeki hareketliliği ve sosyal yaşamı desteklemeyi hedeflediklerini ifade eden Beltekin, ?Mikromobilite yalnızca ulaşım şeklimizi değiştirmeyecek geleceğin dünyasını, ekonomisini ve sosyal hayatını da şekillendirecek? dedi. Beltekin, girişimlerinin belediyelerin sürdürülebilirlik hedeflerini de destekleyeceğinin altını çizdi.

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
http://www.foreks.com
http://www.metalsmarket.net
https://www.montelnews.com/tr
http://twitter.com/ForeksTurkey