Ana SayfaPasifik GYO, Eyüp'te bulunan arsaları için devam eden ruhsat çalışmalarını tamamlayarak, yapı ruhsatlarını aldı [FNC-NEWS]----

Pasifik GYO, Eyüp'te bulunan arsaları için devam eden ruhsat çalışmalarını tamamlayarak, yapı ruhsatlarını aldı [FNC-NEWS]

25 Ocak 2023 - 06:21 borsagundem.com


Pasifik GYO, İstanbul ili Eyüp Sultan İlçesi 244 Ada 1 Parsel ve 246 Ada 5 Parsel'de bulunan arsaları için devam eden ruhsat çalışmalarını tamamlayarak, yapı ruhsatlarını aldı.
Şirket'ten KAP'a yapılan açıklamada şöyle denildi:
"Şirketimizin İstanbul ili Eyüp Sultan İlçesi 244 Ada 1 Parsel ve 246 Ada 5 Parsel'de bulunan arsaları için devam eden ruhsat çalışmaları tamamlanmış olup, yapı ruhsatları alınmıştır.    
Bununla birlikte söz konu arsaların bulunduğu bölgenin imar planları ile ilgili devam eden hukuki süreçler olduğu ve bu nedenle işbu arsaların yatırım amaçlı gayrimenkuller sınıfında takibi konusunda 21.07.2022 ve 23.08.2022 tarihli KAP duyuruları ile kamuoyuna bilgi verilmişti.    Bu kapsamda bölgenin imar planlarının iptal edildiğine yönelik mahkeme kararı şirketimize tebliğ edilmiş olup, yeni imar planı hazırlıklarının devam ettiği bilgisi edinilmiştir."
 

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
http://www.foreks.com
http://www.metalsmarket.net
https://www.montelnews.com/tr
http://twitter.com/ForeksTurkey