Ana SayfaCoca-Cola İçecek Isparta Şubesi'nin Meşrubat Üretim Tesisi projesi ile ilgili "ÇED Gerekli Değildir" kararı verildi [FNC-NEWS]----

Coca-Cola İçecek Isparta Şubesi'nin Meşrubat Üretim Tesisi projesi ile ilgili "ÇED Gerekli Değildir" kararı verildi [FNC-NEWS]

02 Haziran 2023 - 08:37 borsagundem.com


Coca-Cola İçecek Isparta Şubesi tarafından yapılması planlanan Meşrubat Üretim Tesisi projesi ile ilgili "Çevresel Etki Değerlendirmesi Gerekli Değildir" kararı verildi.
Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğünün internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:
"ISPARTA ili GÖNEN, ilcesi SÜLEYMAN DEMİREL OSB, 111 ADA 5 NUMARALI PARSEL mevkiindeki COCA-COLA İÇECEK ANONİM ŞİRKETİ-ISPARTA ŞUBESİ tarafından yapılması planlanan MEŞRUBAT ÜRETİM TESİSİ KAPASİTE ARTIŞI projesi ile ilgili olarak Bakanlığımıza sunulan PTD Dosyası incelenmiş ve değerlendirilmiştir ÇED Yönetmeliği'nin 17. maddesi gereğince MEŞRUBAT ÜRETİM TESİSİ KAPASİTE ARTIŞI projesi'ne Valiliğimizce 'Çevresel Etki Değerlendirmesi Gerekli Değildir' kararı verilmiştir. "

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
Foreks
Metals Market
Montel News
Foreks Twitter