Ana SayfaCCI, Coca-Cola Company ile Coca-Cola Bangladesh Beverages'in potansiyel satın alımına ilişkin olarak ön görüşmelere başladı [FNC-NEWS]----

CCI, Coca-Cola Company ile Coca-Cola Bangladesh Beverages'in potansiyel satın alımına ilişkin olarak ön görüşmelere başladı [FNC-NEWS]

26 Haziran 2023 - 06:22 borsagundem.com


Coca Cola İçecek, Coca-Cola Company ile Coca-Cola Bangladesh Beverages'in potansiyel satın alımına ilişkin olarak ön görüşmelere başladı.
Şirket'ten KAP'a yapılan açıklamada şöyle denildi:
"Bazı medya organlarında, Coca-Cola İçecek A.Ş.'nin, The Coca-Cola Company ("TCCC") ile Coca-Cola Bangladesh Beverages'ın ("CCBB") satın alımına ilişkin ileri aşamada görüşmelerde bulunduğu ve sürecin birkaç ay içerisinde tamamlanabileceğine ilişkin haberler yer almıştır.
Şirketimiz faaliyet gösterdiği coğrafyalarda organik büyüme fırsatlarını değerlendirirken, aynı zamanda TCCC ile coğrafyalarımızda değer yaratacağına inandığı bölgesel genişleme fırsatlarını sürekli olarak değerlendirmektedir. Bu kapsamda, TCCC ile CCBB'nin potansiyel satın alımına ilişkin olarak ön görüşmelere başlanmış olup bu aşamada henüz bağlayıcı bir karar alınmamıştır. Söz konusu sürece ilişkin bir gelişme olması durumunda Kamu ile paylaşılacaktır."

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
Foreks
Metals Market
Montel News
Foreks Twitter