Ana SayfaMia Teknoloji ile TCDD Teknik Mühendislik arasında 6,36 milyon TL bedelli destek sözleşmesi imzalandı [FNC-NEWS]----

Mia Teknoloji ile TCDD Teknik Mühendislik arasında 6,36 milyon TL bedelli destek sözleşmesi imzalandı [FNC-NEWS]

02 Ağustos 2023 - 06:25 borsagundem.com


Mia Teknoloji ile TCDD Teknik Mühendislik ve Müşavirlik AŞ arasında "Eti Maden İşletmeleri Kurumsal Kaynak Yönetimi (PDKS) Yazılım Geliştirme ve Bakım Hizmet Alımı" işi kapsamında 6,36 milyon TL bedelli destek sözleşmesi imzalandı.
Şirket'ten KAP'a yapılan açıklamada şöyle denildi:
"Şirketimiz ile TCDD Teknik Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. arasında "Eti Maden İşletmeleri Kurumsal Kaynak Yönetimi (PDKS) Yazılım Geliştirme ve Bakım Hizmet Alımı" işi kapsamında 6.360.000 TL+ KDV bedel ve 24 ay süreyle bakım, destek sözleşmesi imzalanmıştır. İlgili sözleşme bedeli ikinci 12 aylık dönemde revize edilecek olup, 24 ay süre sonunda tarafların mutabık kalması durumunda devam edecektir.
TCDD Teknik Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş %100 kamu sermayesi yöneten bir mühendislik şirketidir. 2017 yılında TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü, TÜRKSAT A.Ş. ve Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin bir iştiraki olarak kurulmuştur. Mühendislik, müşavirlik, varlık yönetimi, teknoloji ve bakım yönetimi alanlarında sektörün ihtiyaçlarına yaratıcı çözümler getirmek üzere faaliyet göstermektedir."

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
Foreks
Metals Market
Montel News
Foreks Twitter