E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaŞirket HaberleriA1 Capital'den yatırımcılara 3 aylık ücretsiz Finnet 2000 Plus kampanyası---

A1 Capital'den yatırımcılara 3 aylık ücretsiz Finnet 2000 Plus kampanyası

A1 Capital'den yatırımcılara 3 aylık ücretsiz Finnet 2000 Plus kampanyası
12 Mart 2024 - 09:30 borsagundem.com

A1 Capital, yeni kampanyasıyla yatırımcılarına finansal analizde üstün bir avantaj sunuyor: Hesap aç, 3 aylık ücretsiz Finnet 2000 Plus üyeliği kazan!

A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş., müşterilerine yönelik heyecan verici bir kampanya ile yatırım dünyasında ayrıcalıklı bir deneyim sunuyor.

1 Mart - 30 Nisan 2024 tarihleri arasında geçerli olacak bu kampanya, yatırımcılara hesap açarak “3 Aylık Ücretsiz Finnet 2000 Plus Üyeliği” kazanma fırsatı sunuyor.

A1 Capital müşterilerinin finansal analizde öne çıkması için özel olarak tasarlanan bu kampanya kapsamında belirlenen şartları sağlayan ilk 2.000 yatırımcı, 3 aylık Finnet 2000 Plus üyeliği kazanacak. "Kolay Hesap Aç" veya "Görüntülü Hesap Aç" bölümlerinden başvuruda bulunup, açılan hesapta 10.000 TL varlık sağlayan müşteriler, kampanyaya katılım sağlayabilecekler.

Finnet 2000 Plus, Borsa İstanbul’da işlem gören şirketlerin finansal raporlarını anlık olarak standardize eden ve verileri karşılaştırma/yorumlama ile yatırımcılara hızlı analiz yapma imkanı sunan bir temel ve teknik analiz platformudur.

Finnet 2000 Plus üyeliği kazanan katılımcılar; platform üzerinde ucuz ve pahalı hisseleri bulabilir, güncel temettü takvimini takip ederek en yüksek temettü veren şirketleri inceleyebilir, bilanço analizi yapabilir ve temel analizlere anında erişim sağlayabilirler. Ayrıca, hisse teknik göstergeleri, uzman analizleri ve göstergeleri ile al veren hisseleri kolayca bulabilirler.

Kampanya koşulları ve ayrıntıları için ise https://a1capital.com.tr/finnet-2000-plus-kampanyasi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Finansal analiz dünyasında üst düzey bir fırsat yakalamak için bu kampanyaya katılım sağlamayı unutmayın!

A1 Capital müşterisi değilseniz, hemen bir hesap açarak kampanyaya katılabilir ve avantajlardan yararlanabilirsiniz.

A1 Capital’de hesap açmak için https://a1capital.com.tr/hesap-ac/ adresini ziyaret edebilirisiniz. 

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)