E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaSporAli Koç: Atatürk Stadyumu talebinin sonuna kadar arkasındayız---

Ali Koç: Atatürk Stadyumu talebinin sonuna kadar arkasındayız

Ali Koç: Atatürk Stadyumu talebinin sonuna kadar arkasındayız
24 Kasım 2022 - 22:07 borsagundem.com

Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nun adının Atatürk Stadyumu olmasına ilişkin talebiyle ilgili Başkan Ali Koç, "Stat ismi yönetim kararıyla değişir. Biz de bunu yaparız. Talebin sonuna kadar arkasındayız" dedi

1907 Fenerbahçe Derneği’nin 30uncu Yıl Kutlaması, Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda düzenlendi. Organizasyonda 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Rıfat Perahya, Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi Ülker Stadyumu’nun adının Cumhuriyetin 100’üncü yılında Atatürk Stadyumu olmasını talep etti. Başkan Ali Koç, bu talebin ardından yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

’29 EKİMDE HAYATA GEÇİRELİM’

“1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Rıfat Perahya çok önemli bir noktaya değindi. Birkaç yıldır zaman zaman Yüksek Divan Kurulu toplantılarında da dile getirildi. Kongre üyelerinden de mektuplar almaya başladık. Mevzuata göre stat ismi yönetim kararıyla değişir. Biz de bunu yaparız. Talebin sonuna kadar arkasındayız. Tüm kongre üyelerimize ve taraftarlarımıza sesleniyorum; arzuyu, isteği 100’üncü yıl tamamlanmadan belki de 29 Ekim 2023’de hayata geçirelim. Varsanız biz de varız. Bunu yapmak için Ülker Grubu ve Saracoğlu ailesiyle görüşeceğiz.”

Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nun adının Atatürk Stadyumu olarak değiştirilmesi önerisi

 

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)