E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaSporAli Koç, Kulüpler Birliği başkanlığını bırakıyor---

Ali Koç, Kulüpler Birliği başkanlığını bırakıyor

Ali Koç, Kulüpler Birliği başkanlığını bırakıyor
04 Temmuz 2024 - 21:11 borsagundem.com

İki dönem Kulüpler Birliği başkanlığı yapan Ali Koç, "taze kana ihtiyaç var" diyerek görevi bırakacağını açıkladı

Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Ali Koç, "Artık taze bir kana ihtiyaç var." diyerek görevi gelecek hafta yapılacak seçimle yeni başkana bırakacağını açıkladı.

Kulüpler Birliği Vakfının yeni başkanının belirlenmesi için yapılan toplantı sona erdi. Vakfın Maslak'taki merkezinde gerçekleştirilen toplantıya, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Beşiktaş Kulübü Başkanı Hasan Arat, Trabzonspor Kulübü Başkanı Ertuğrul Doğan, Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Metin Öztürk ve Süper Lig'de yer alan diğer kulüplerin başkan ya da temsilcileri katıldı.

Toplantı sonrası konuşan Ali Koç, başkanlık kararı hakkında toplantıya katılan herkesten görüşlerinin alındığını ifade ederek, gelecek hafta yeni başkanın seçileceğini söyledi.

Başkanlık görevini sürdürme ihtimali hakkında ise Koç, "Benim ikinci dönemim. Bence Kulüpler Birliği Vakfında artık taze bir kana ihtiyaç var. O yüzden gelecek hafta yeni başkanımızı açıklayacağız." dedi.

Başkanlık için öne çıkan isimler hakkında ise Ali Koç, "Konuştuğumuz isimler üzerinde onların da ricasıyla hiç bir ismin telaffuz edilmemesinin uygun olacağına karar verildi." ifadelerini kullandı.

Toplantı sonrası konuşan Beşiktaş Kulübü Başkanı Hasan Arat ise "Beni aday gösteren adaylar oldular ama önceliğim Beşiktaş." diye konuştu.

Fenerbahçe yeniden Ali Koç dedi

 

Beşiktaş'tan Ali Koç mesajı

 

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (2)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • Adil Rekabet06 Temmuz 2024 19:44

    Türk Futbol ekosistemini kaosa sürüklemek için hemen hergün anlamsız açıklamalar yapan birinden başkan olmaz, olmamalı. Halka açık şirketlerin FB’ye hangi koşullarla sponsor olunacağı da takip edilerek, küçük yatırımcıların hakları Ali Koç’un kişisel tatmini için kullanılıyor mu göreceğiz.

  • ALİ TEL04 Temmuz 2024 21:15

    Bence FB başkanı ve yönetim kurulu yabancılardan olsa abacaba bu sene şampiyon olabilirmiyiz.