E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaŞirket HaberleriDr. Mahfi Eğilmez İnfo Yatırım yatırımcıları ile bir araya gelecek ---

Dr. Mahfi Eğilmez İnfo Yatırım yatırımcıları ile bir araya gelecek

Dr. Mahfi Eğilmez İnfo Yatırım yatırımcıları ile bir araya gelecek
12 Mart 2024 - 13:06 borsagundem.com

Ünlü iktisatçı Dr. Mahfi Eğilmez İnfo Yatırım’ın Youtube Kanalında 18 Mart Pazartesi saat 21:00’da İnfo Yatırım Kurumsal İletişim Direktörü Mine Uzun’un moderatörlüğünde yatırımcılar ile bir araya geliyor.

Sermaye piyasalarında 30 yıllık deneyimi ve öncü olma misyonuyla faaliyet gösteren Türkiye’nin köklü aracı kurumlarından İnfo Yatırım, yatırım ekosisteminin daha bilinçli ve donanımlı olması için sorumluluk üstlenmeye devam ediyor. İnfo Yatırım’ın bu amaçla 18 Mart Pazartesi Günü Saat 21.00’da ünlü iktisatçı Dr. Mahfi Eğilmez ile düzenleyeceği online sohbete yeni hesap açan ve mevcut tüm İnfo Yatırım yatırımcıları ücretsiz katılabilecek.

İnfo Yatırım’ın düzenlediği bu önemli etkinliğe katılmak için aşağıdaki linkten hesap açmak yeterli olacak. Dr. Mahfi Eğilmez’in ile gerçekleştireceğimiz yayının linki ise 18 Mart Pazartesi günü saat 19.00’da SMS olarak paylaşılacak.

http://infoytrm.com/mahfiegilmeztw

“Yatırımcılar makroekonomiyi de dikkate almalı”

İnfo Yatırım Genel Müdürü Tarkan Akgül, Türkiye’de makroekonomi konusuna sayılı fikir önderlerinden ve uzmanlardan biri olan Dr. Mahfi Eğilmez gibi değerli bir ismin İnfo Yatırım’ın yatırımcıları ile bir araya gelmesinden büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

İnfo Yatırım Ailesi olarak finansal okuryazarlığa katkı vermek için gerek İnfo Yatırım profesyonelleri gerekse bağımsız uzmanlarla yoğun biçimde içerik üreterek yatırımcılarla paylaştıklarını ifade eden Akgül, yatırımcıların yatırım araçlarının temel veya teknik analizlerinin yanı sıra makroekonomi konusunda da bilgi ve fikir sahibi olmalarının önemine dikkat çekti.

Bu anlamda Dr. Mahfi Eğilmez’in Dünyanın ve Türkiye’nin seçimlerle dolu, zorlu kararların alınacağı süreçlerden geçtiği şu günlerde, deneyim, gözlem ve beklentilerini paylaşmasının çok değerli olduğunu vurgulayarak tüm yatırımcıları ücretsiz olan bu sohbete katılmaya davet eden Akgül, “Ekonominin ve piyasaların en yetkin isimlerini İnfo Yatırım ayrıcalığı ile yatırımcılarımızı buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

İnfo Yatırım hakkında:

1994 yılından bu yana sermaye piyasaları alanında faaliyet gösteren İnfo Yatırım Menkul Değerler, sermayesi güçlü ve halka açık Hedef GSYO, Seyitler Kimya ve İdeal Finansal Teknolojiler, Hedef Yatırım Bankası, Zen GSYO, Hedef Portföy şirketlerini de bünyesinde bulunduran Hedef Grubu iştirakidir. İnfo Yatırım, bireysel ve kurumsal yatırımcılara, sermaye piyasası araçlarının alım–satım aracılığının yanı sıra, yatırım danışmanlığı, portföy yönetimi ve kurumsal finansman hizmetleri sunmaktadır. İnfo Yatırım, Borsa İstanbul A.Ş. Pay Piyasası, Borçlanma Araçları Piyasası, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası ve Kaldıraçlı Alım Satım İşlemleri’nde aracılık hizmeti vermekte olup, faaliyet gösterdiği alanlarda etkinliğini giderek artırmaktadır. 2011 yılında halka arz edilen şirket Borsa İstanbul’da İNFO koduyla işlem görmektedir. Güçlü öz sermayesini, piyasalardaki tecrübe ve uzman kadrosunu teknolojik altyapı ile birleştiren İnfo Yatırım, 10’u İstanbul’da olmak üzere toplam Türkiye’nin 30 noktasında hizmet vermektedir. 

‘2023 En İyi Aracı Kurum’ ödülünü kazanan İnfo Yatırım’dan TradingView kampanyası

 

İnfo Yatırım banka dışı aracı kurumlar arasında varant ihraç eden ilk aracı kurum oldu

 

İnfo Yatırım 2023’te EMEA Bölgesi’nin ‘En İyi Aracı Kurumu’ seçildi

 

İnfo Yatırım, '2024 Finans Araştırma Raporu'nu açıkladı

 

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Son Değer: 12,35
En Yüksek: 12,78
En Düşük: 12,20
Değişim -1,98 %
FK: 12,23
PD / DD: 2,24
İşlem Hacmi 31.344.291
Toplam Adet: 2.518.173
Ağırlıklı Ort.: 12,36
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)