E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaŞirket HaberleriGlobal Menkul Değerler, yatırımcılara borsada başarı yolculuğunu anlattı---

Global Menkul Değerler, yatırımcılara borsada başarı yolculuğunu anlattı

Global Menkul Değerler, yatırımcılara borsada başarı yolculuğunu anlattı
11 Mart 2024 - 15:10 borsagundem.com

‘Hisse ve Fon Seçimleriyle Borsada Başarı Yolculuğu’ başlıklı toplantıda yatırımcılar ile bir araya gelen Global Menkul Değerler, hisse ve fon seçiminde uygulanması gereken stratejiler hakkında bilgiler verdi.

Sermaye piyasalarının gelişmesi için bugüne kadar birçok etkinliğe imza atan Global Menkul Değerler (GMD), 34 yıllık tecrübesini yatırımcılara aktarmaya devam ediyor. ‘Hisse ve Fon Seçimleriyle Borsada Başarı Yolculuğu’ başlıklı toplantıda yatırımcılara uygulanması gereken stratejiler hakkında bilgiler verdi.

İstanbul’da 9 Mart Cumartesi günü yaklaşık 100 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda; GMD Genel Müdür Yardımcısı Özlem Atalar Şahin ‘Biz kimiz ve neden buradayız?’, Global MD Portföy Genel Müdürü Barış Subasar ‘Fon Seçimi ve Portföy Stratejileri’, GMD Merkez Şube Kıdemli Müdürü Pınar Yalın Hantal ‘Global ile Yatırım Yolculuğu’, GMD Araştırma Direktörü Banu Dirim ve GMD Analisti Emrah Parlan ‘Kısa ve Uzun Vadeli Portföy Stratejileri’ başlıklı sunumlar gerçekleştirdiler. Toplantı, katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği soru- cevap bölümü ile sona erdi.

Sahip olduğu bilgi birikimi ve sektör deneyimini erişebildiği her platformda Türk Sermaye Piyasası yatırımcılarıyla paylaşmayı bir sosyal sorumluluk olarak gören Global Menkul Değerler’in Bursa ve İstanbul’da gerçekleştirdiği toplantılar, öncelikle şubesi bulunan Ankara, İzmir, Denizli ve Adana şehirleri olmak üzere 2024 yılı boyunca devam edecektir.

Global Menkul Değerler: Türkiye’de yılın ikinci yarısında dezenflasyon süreci başlayacak

 

Global Menkul Değerler, yatırımcılara ‘GOL’ heyecanı yaşatıyor!

 

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Son Değer: 48,22
En Yüksek: 50,05
En Düşük: 46,26
Değişim 0,04 %
FK: 14,00
PD / DD: 5,82
İşlem Hacmi 23.735.245
Toplam Adet: 487.860
Ağırlıklı Ort.: 48,65
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)