E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaŞirket HaberleriTHY, İstanbul Havalimanı’nda "Pet Lounge" kuracak---

THY, İstanbul Havalimanı’nda "Pet Lounge" kuracak

THY, İstanbul Havalimanı’nda Pet Lounge kuracak
24 Nisan 2024 - 23:35 borsagundem.com

Türk Hava Yolları, İstanbul Havalimanına 'Pet Lounge' kuruyor. THY Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat yaptığı açıklamada, gerekli çalışmaların başladığını ve bu sene içerisinde tamamlanmasını hedeflediklerini belirtti

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, evcil hayvanların uçağa kabulü kriterleri üzerinde olan ve kabin içinde taşınması mümkün olmayanlar için İstanbul Havalimanı’nda bir "Pet Lounge" konusunda çalıştıklarını duyurdu.

Sosyal medya hesabından proje hakkında paylaşım yapan Bolat, şu ifadeleri kullandı:

"Business ya da ekonomi fark etmez, kabinde hayvan dostlarımız belli kurallar içerisinde taşınıyor. Evcil hayvanınız ağırlığı kafesiyle birlikte 8 kilogramı geçmiyorsa ve kafes ebatları 23 cm yükseklik, 30 cm genişlik ve 40 cm uzunluk boyutlarını aşmıyorsa, hayvanınızı uçağın kabin bölümünde taşıyabiliyoruz.

Bu kriterler üzerinde olan ve kabin içinde taşınması maalesef mümkün olmayan dostlarımız da dahil evcil hayvanlarınızın uçuş öncesindeki zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmek ve uygun koşulları sağlamak adına İstanbul Havalimanı'mızda bir 'Pet Lounge' üzerinde çalışıyoruz. Bu sene içerisinde de tamamlanmasını hedefliyoruz."​​​​​​​

THY'nin yarın yapılacak bazı seferleri iptal edildi

 

IBM ilk çeyrekte gelirini artırdı

 

Senkron Güvenlik yüzde 500 oranında bedelliyi erteledi

 

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Son Değer: 318,25
En Yüksek: 320,50
En Düşük: 315,75
Değişim 0,24 %
FK: 5,60
PD / DD: 1,28
İşlem Hacmi 7.308.467.400
Toplam Adet: 22.962.145
Ağırlıklı Ort.: 318,31
ETİKETLER :
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)