E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaŞirket HaberleriA1 Capital’in yatırımcı semineri Şanlıurfa’da yapıldı---

A1 Capital’in yatırımcı semineri Şanlıurfa’da yapıldı

A1 Capital’in yatırımcı semineri Şanlıurfa’da yapıldı
11 Haziran 2024 - 13:40 borsagundem.com

A1 Capital, Şanlıurfa ve çevre illerdeki yatırımcılarla bir araya geldi. A1 Capital Genel Müdür Yardımcısı Üzeyir Doğan ve Pardus Portföy Yönetimi Algo Direktörü Mustafa Keskintürk’ün konuşmacı olarak yer aldığı seminerde birçok konu masaya yatırıldı.

Türkiye’nin önde gelen aracı kurumlarından A1 Capital, borsa ve finans sektörüne ilişkin yatırımcıların aklındaki birçok soruyu, Şanlıurfa’da düzenlediği buluşmada cevaplandırdı. Piyasalara ve mevcut ekonomik konjonktüre ilişkin tüm güncel gelişmeleri öğrenmek isteyen yatırımcılar, 27.Bölge Şanlıurfa Eczacı Odası ev sahipliğinde, A1 Capital yatırım profesyonellerinin katılımı ile düzenlenen seminerde, yatırımcılarla buluştu. Birçok katılımcının ilgiyle takip ettiği yatırımcı buluşmasında, A1 Capital Genel Müdür Yardımcısı Üzeyir Doğan ve Pardus Portföy Yönetimi Algo Direktörü Mustafa Keskintürk’te konuşmacı olarak yer aldı.

Sınırlı kontenjanla ve tamamen ücretsiz olarak düzenlenen seminerde genel ekonomik görünüm, 2024 yılı hisse önerileri, teknik analizin incelikleri, TL varlıkların cazibesi, teknik analiz ile BIST 100’de öne çıkan sektörler ve hisse senetleri gibi önemli konular masaya yatırıldı. Borsa ve finans sektöründe yatırımcı olan ve doğru yatırımı yapmak adına bilgi sahibi olmak isteyen katılımcılar; ‘Piyasalar neleri fiyatlıyor?’, ‘Yılın geri kalan zamanında hangi sektörler ve şirketler ön plana çıkacak?’ ve ‘Portföy dağılımı nasıl olmalı?’ gibi soruların da yanıtlarını aradı.

A1 Capital Genel Müdür Yardımcısı Üzeyir Doğan

“Sektör profesyonellerinin tecrübeleri, doğru yatırımlar adına çok değerli”

Gerçekleştirilen toplantının kapsamına ilişkin görüşlerini bildiren A1 Capital Genel Müdür Yardımcısı Üzeyir Doğan, “Borsa ve finans dünyasındaki sektör profesyonellerinin, edindikleri deneyim ve tecrübeyi yatırımcılarla paylaşması, doğru yatırımlar yapılması adına çok değerli. Bu sebeple gerçekleştirdiğimiz bu yatırımcı seminerinde, her geçen gün büyüyen borsa ve finans dünyasında, yatırımcıların nasıl doğru yatırımlar yapabileceklerine ilişkin sorulara yanıtlar aradık ve mevcut görünümleri masaya yatırdık. Bunun hem yatırımcılar hem de sektörümüzün gelişimi için çok önemli olduğuna inanıyorum. Seminerimize gösterilen ilgiden, doğru ve önemli bir çalışma yaptığımıza inanıyorum” dedi.

Pardus Portföy Yönetimi Algo Direktörü Mustafa Keskintürk

“Finansal okuryazarlık, yatırımcıların bütçelerini doğru yönetebilmesi adına önemli”

Borsa ve finans okuryazarlığının yatırımcılar için önemine değinen Pardus Portföy Yönetimi Algo Direktörü Mustafa Keskintürk konuşmasında, “Finansal okuryazarlığa hakim olmak yatırımcıların kendi bütçelerini doğru bir şekilde yönetebilmesi ve Türkiye ekonomisinin geleceği için önemli bir süreci kapsıyor. Bu seminere katılım sağlayan ve kendini geliştirmek isteyen yatırımcılarımızla Şanlıurfa’da bu kapsamında buluştuğumuz için mutluluk duyuyoruz. Bu seminerin, yatırımcıların borsa ve finans alanındaki planlamalarına pozitif etkisinin olacağını düşünüyoruz. Bugün gerçekleştirdiğimiz bu değerli seminerde, yatırımcılarımızın sorularını yanıtlandıran, risksiz ya da öngörebilir riskte yatırımlar için bilgi ve tahminlerini bizimle paylaşan herkese teşekkür ederiz” dedi.

A1 Capital, Şanlıurfa’da yatırımcılarla buluşarak, 2024 sektör ve hisse öngörülerini paylaşacak

 

A1 Capital, 2023 yılında toplam 1 milyar 96 milyon TL’lik net kar açıkladı

 

A1 Capital'den yatırımcılara 3 aylık ücretsiz Finnet 2000 Plus kampanyası

 

A1 Capital’den müşterilerine özel yepyeni bir yarışma: BİST-100 Tahmin Yarışması başlıyor!

 

A1 Capital’de üst düzey atama

 

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Son Değer: 27,70
En Yüksek: 28,90
En Düşük: 27,40
Değişim 3,20 %
FK: 0,00
PD / DD: 0,00
İşlem Hacmi 53.148.495
Toplam Adet: 1.883.584
Ağırlıklı Ort.: 28,32
YORUMLAR (1)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)