E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaKripto Paralar Binance'de işten çıkarma---

Binance'de işten çıkarma

 Binance'de işten çıkarma
20 Aralık 2022 - 12:00 borsagundem.com

Binance, satın aldığı Tokocrypto'da işten çıkarmalar yapıyor ve üst düzey yöneticisini değiştiriyor.

Endonezya merkezli kripto borsası Tokocrypto'yu satın alan Binance, Tokocryoto CEO'sunda değişikliğe giderek, çalışanların yüzde 58'ini işten çıkardı.

Yerel birim tarafından salı günü e-postayla yaptığı açıklamada, hakim kripto para birimi Borsasının şu anda Tokocrypto olarak bilinen PT Crypto Indonesia Berkat'ın neredeyse yüzde 100'üne sahip olduğu ifade edildi.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, pazartesi günü sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımla hamleyi doğruladı. Zhao paylaşımında “Binance, başından beri Toko'nun çoğunluk hissedarıydı. Sadece daha fazla nakit enjekte ettik ve hissedarlığımızı biraz artırdık” diye yazdı.

Tokocrypto sözcüsü Rieka Handayani, işlemin ardından yerel politikaya uyum sağlamak için Tokocrypto'da Pang Xue Kai'nin yerine geçici CEO olarak Yudhono Rawis atanacağını belirtti.

Açıklamaya göre Endonezya birimi, maliyetleri azaltmak için işgücünü yüzde 58 oranında azaltıyor ve borsa dışı işlere yönelik çeşitlendirmeyi durduracak.

Binance'tan 1 milyar dolarlık satın alma

 

Binance'den satın alma hamlesi

 

Binance Ceo'su: Bitcoin ölmedi!

 

Binance CEO'su: Kripto endüstrisi kurtarma fonuna ilgi büyük

 

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)