E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaKripto ParalarKlein Entertaintment’ın Token arzı Bitexen’de başlıyor!---

Klein Entertaintment’ın Token arzı Bitexen’de başlıyor!

Klein Entertaintment’ın Token arzı Bitexen’de başlıyor!
23 Mart 2022 - 14:15 borsagundem.com

Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen, 23 Mart Çarşamba günü (bugün) saat 13.00’te Klein Entertaintment’ın KLEIN Token’ını arz ediyor.

Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen, KLEIN Token ön satışını başlatıyor. Serbest piyasada fiyatlanan sosyal token KLEIN Token’ın ön satışı, kilitsiz seçenekleriyle Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen’de ve 33 gün kilitli  %30  Hediyeli olarak Bitexen Club’da  gerçekleştirilecek.

Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine ve işlem çeşitliliğine sahip Bitexen, Türkiye’nin ilk eğlence ve müzik sektörü tokenını arz edecek. Klein Token ile Klein’ın tüm mekanlarında rezervasyon ve giriş önceliği, sanatçılar ile özel aktivitelerde yer alabilme ve birçok indirim hakkı gibi avantajlar elde edilecek

Ayrıca bütün Klein Token etkinlik katılımlarında kullanılan Klein Token'ların %40'ı NFT Gelirlerinin %20’si kullanılarak Klein Token satın alımı ve yakımı gerçekleştirilecek.

Bitexen İTÜ Robot Olimpiyatları 2022’ye altın sponsor oldu

Bitexen’den GeForce NOW’a altın sponsorluk

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (3)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • Yuh size24 Mart 2022 02:32

    Bitexen den uzak durun. Özellikle kendi listeledikleri coinlerin önsatışında kilitsiz coin alamıyorsunuz. Aldığınız coinler ya 6 ay kilitli yada bi sene kilitli oluyor. O zamana kadar pump, kilit açılmaya yakın dump yapıyorlar. Örnek Adana Demir coin

  • Soken23 Mart 2022 23:58

    Şen kasap token de çıkıyor yarın hemen alalım arkadan bizim bakkal ve kahveci hamdi tokende geliyor.

  • Mucise Reis ;)23 Mart 2022 14:41

    globali varken neden bölgesel ve yerel olana girmeliyim? cevap ne olacak acaba... :D hiç tarzım deil.